Застосування Декларації прав дитини державними органами України не відповідаючим Конституції України

НАДВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО"

Завтра, 16 серпня 2018 року, об 11.45 в Окружному адміністративному суді м.Києва (м.Київ, вул. вулиця Велика Васильківська, 81А) відбудеться історична подія для батьківського руху України. В рамках слухання справи ГО "Батько МАЄ ПРАВО" в інтересах 140 громадян України до Уповноваженого ВРУ з прав людини, третя особа: Верховний Суд України, вперше в істориї України Уповноважений визнає застосування Декларації прав дитини державними органами України не відповідаючим Конституції України та порушенням прав людини.

Ця подію не можна пропустити. Це наш шанс відкусити черговий шмат від злочинної дискримінаційної державної системи, яка десятиліттями знущалась над правами батьків і дітей.

Минулого року ГО "Батько МАЄ ПРАВО" подало до суду до Уповноваженго ВРУ щодо його бездіяльності з приводу правового висновку ВСУ у справі №6-2445цс16, де Верховний Суд зазначив, що після розлучення батьків, діти мають жити виключно з матерями.  ГО "Батько МАЄ ПРАВО" було єдиною організацією в Україні, яка стала на протидію цій ганебній дискримінації. Ми подавали повідомлення про злочин проти всієї цивільної палати ВСУ. Ми судились з Генпрокурором за те, що він не вніс відомості про злочин ВСУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Ми не допускали суддів ВСУ, які вчинили цю дискримінацію до нового Верховного Суду. І ми подали до Уповноваженого ВРУ щодо його бездіяльності до суду.

ГО здійснило консультації з керівними суддями нового Верховного Суду щодо зміни правового висновку.

Ми рубали цю скалу і день і ніч без скопою і зупину і ось врешті-решт ми маємо добрі новини.

ГО отримало інформацію з Верховного Суду, що ВС готовий переглянути ганебний правовий висновок. Згідно інформації, саме звернення ГО з накопиченими матеріалами по протиправному застосуванню Декларації прав дитини, стало рушієм цих змін. Нас вже вітають з нового ВС з доброю перемогою, але ми чекаємо на правовий висновок і на формулювання у ньому.

Наш судовий процес проти Уповноваженого ВРУ змусив нового Уповноваженого Людмилу Денисову звернутись до голови ВС з приводу перегляду правового висновку ВСУ. Крім того, ми наробили такого галасу, що Уповноважена змушена була зустрітись з головою ВС і донести необхідність зміни дискримінаційного правового висновку.

Але ГО "Батько МАЄ ПРАВО" цього замало. Ми хочемо щоб Уповноважена твердо і чітко висловила свою позицію про те, що державні органи порушують Конституцію України, правозастосовуючи незаконно приписи Декларації прав дитини.

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" запропонувала укласти мирову угоду з Уповноваженою, якщо та визнає те, за що ми боролись останні 3 роки.

Вже два тижні йдуть складні переговри. Дуже складні. ГО вигризає кожен слово формулювань. Переговори тривають і зараз. Сьогодні до обіду буде остаточний текст примирної позиції. Але вже зараз можна сказати, що ГО "Батько МАЄ ПРАВО" робить крок уперед у боротьбі з незаконним застосування Декларації.

Завтра наш останній бій. Якщо все вийде, то завтра в Окружному адміністративному суді м.Києва представник Уповноваженого ВРУ підпише текст примирної позиції і це буде великим кроком уперед у боротьбі з Україні без дискримінації. Це буде крок уперед з боротьбі за долі наших дітей.

ГО точно не відступить і візьме своє.

Завтра ГО "Батько МАЄ ПРАВО" проводить мітинг у м.Києві під стінами Окружного адміністративного суду м.Києва об 11.00 за адресою: вул. Велика Васильківська 81А.

ПІДТРИМАЙТЕ І СТАНЬТЕ СВІДКОМ ІСТОРИЧНОЇ ПОДІЇ. ЗБИРАЄМОСЬ ОБ 11.00 БІЛЯ СТІН ОКРУЖНОГО АДМІНСУДУ М.КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛ. ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА 81А

Відповідальна за збір людей - координатор ГО "Батько МАЄ ПРАВО" Марина Громова 097 022 99 22