ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ДОКЛАЛОСЬ ДО "ПОХОРОН" ДИСКРИМІНАЦІЙНОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ №7217 ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

Україна вже давно стала країною батьківського геноциду. Останнім часом держава робить все, щоб повністю винищити будь-яку участь того з батьків, хто проживає окремо у житті дитини.

Восени 2017 року до Верховної Ради України зайшло три законопроекти, які були створені з доброю метою, але мали таку кількість недоліками, що їх запровадження призвело до численного порушення прав громадян України, Це законопроекти про посилення відповідальності за несплату аліментів, домашнє насильство.

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" багато коментувало недоліки перших двох законопроектів на яких так вдало піариться влади, танцюючи на стогіні українських батьків та покалічених долях українських дітей.

Був і ще один законопроект 7217 - черговий пік недолугості від держави. Цей законопроект створило Міністерство соціальної політики України, яке вирішило під шумок теж пропіаритсь на дітях, але не вийшло.

У цьому законопроекту держава закладала чергове нищення прав батьків у вигляді змін до ст.157 СКУ.

Ось цитата з державної законотворчої недолугої пропозиції:

ч.4, ст.157 СКУ"Той з батьків, з ким малолітня дитина проживає на підставі рішення суду, самостійно вирішує питання щодо її місця проживання (перебування), місця і форми навчання, отримання нею медичної допомоги, у тому числі надання згоди на медичне втручання, оздоровлення, тимчасовий виїзд за межі України на строк, що не перевищує одного місяця."

На думку ГО "Батько МАЄ ПРАВО" пропоновані зміни є антиконституційними, порушують вимоги ст.ст. 24, 64 Конституції України, ст.8, 14, ст.1 протоколу 12, ст.5 протоколу 7 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ч.ч. 1-2 ст.2, ч.2, ст.3, ст.5, ч.1 ст.9, ч.1 ст.16, ч.1 ст.18 Конвенції про права дитини, ч.5 ст.5, 141, 142, ч.2 ст.150, ч.3 ст.151, ч.1 ст.157 Сімейного кодексу України, ст.ст. 8, 11, 12, 14 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст.1, 6 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні».Якщо висловитись трьома словами, то це дискримінаційна ганьба України.

Крім того, держава намагалась усунути органи опіки та піклування від вирішення спорів, що виникають по місцю проживання дітей та участі того з батьків, хто проживає окремо від дитини. На думку ГО органи опіки та піклування України, у тому вигляді, в якому вони зараз існують, схожі на апендикс системи захисту прав дітей і приносять більше шкоди ніж користі, але їх виключення з системи вирішення спорів по дітях є передчасним та помилковим. Держава намагалась всі спори відправити на вирішення до судів, забувши про те, що сотні тисяч рішень, які вже прийняті в державі так і будуть залишені без виконання, бо в Україні відсутні процедури виконання подібних рішень.

Було багато проблемних моментів закладено Мінсоцом і по системі усиновлення дітей.

Звісно ГО "Батько МАЄ ПРАВО" не змогло не відреагувати на цей чеговий шмат ганьби від держави у дитячих питаннях. ГО "Батько МАЄ ПРАВО" написало ряд критичних звернень до ВРУ щодо блокування законопроекту 7217.Крім того, наше обурення було настільки великим, що ми вирішили створити свій власний законопроект, частина прогресивних тез якого вже запроваджена у законопроекті 8296.

Восени 7217 було успішно присипано поховальною землею. І ось на днях відбулось засідання Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, де одноголосно члени Комітету проголосували за відправлення законопроекту 7217 Мінсоцполітики на доопрацювання ))),

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" висловлює вдячність членам профільного Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму за те, що стали за заваді черговому наступу на права українських дітей та завадили проходженню до зали ВРУ недолугого законопроекту.

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" сподівається, що під час доопрацювання Міністерство Соціальної Політики України долучить представників ГО до робочої групи та українська система захисту прав дітей врешті-решт побачить прогресивні іноваційні зміни.

Ми вітаємо всіх батьків України з черговим виграним боєм у великів війні за країну без дискримінації та ефективну систему захисту прав дітей.

ХВИЛЯ РЕПОСТІВ ПОРОДЖУЄ ЦУНАМІ ЗМІН!!!

З повагою,голова ГО Батько МАЄ ПРАВООлександр ШвецьСаша Швец (Саша Швець)