ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ДОКЛАЛОСЬ ДО "ПОХОРОН" ДИСКРИМІНАЦІЙНОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ №7217 ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ДОКЛАЛОСЬ ДО "ПОХОРОН" ДИСКРИМІНАЦІЙНОГО ЗАКОНОПРОЕКТУ №7217 ВІД МІНСОЦПОЛІТИКИ

Переглянути ...
Застосування Декларації прав дитини державними органами України не відповідаючим Конституції України

Верховний Суд України, вперше в істориї України Уповноважений визнає застосування Декларації прав дитини державними органами України не відповідаючим Конституції України та порушенням прав людини.

Переглянути ...
АКТИВІСТИ ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" СЛІДКУЮТЬ ЗА ДОТРИМАННЯМ ПРАВ РІВНОСТІ В ОПІКАХ УКРАЇНИ

10 серпня відбулось засідання комісії за захисту прав дитини Вишгородська Міська Рада.

Переглянути ...
ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ОТРИМУЄ ЗРАЗКОВЕ РІШЕННЯ ПО УЧАСТІ У ВИХОВАННІ І ДАЄ ПОЧАТОК НОВІЙ СУДОВІЙ ПРАКТИЦІ

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" безмірно критикує недолугих суддів, які знущаючись над законом, паплюжать права батьків і дітей. Часто судді говорять: сімейні спори - найскладніші в українському судочинстві.

Переглянути ...
ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ТА УПОВНОВАЖЕНА ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ТА УПОВНОВАЖЕНА ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ СТАВЛЯТЬ КРАПКУ У НЕЗАКОННОМУ ЗАСТОСУВАННІ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРАВ ДИТИНИ У СПОРАХ ПО МІСЦЮ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ Мабуть кожна людина в Україні чула про те, що після розлучення батьків, дитину залишають з матір'ю. Мало людей знає чому таке відбувається. Вся справа у тому, що суди і органи опіки і піклування десятки років незаконно застосовують при вирішенні подібних спорів так званий принцип 6 Декларації прав дитини. Це реальний "вбивця" прав батьків, через який в Україні майже неможливо було визначити місце проживання дитини з батьком. 2 роки тому ГО "Батько МАЄ ПРАВО" розпочало серію судових процесів, направлених на покладення краю цій незаконній практиці державних органів. Рік тому ГО "Батько МАЄ ПРАВО" виграло суд проти колишнього Уповноваженого ВРУ з прав людини Валерії Лутковської, яка відповлялась вживати позитивних дій щодо захисту прав людей, порушених державними органами, які застосовували цей самий Принцип 6. У судововому рішенні був встановлений факт того, що Декларація прав дитини не є міжнародним договором і державні органи, не порушуючи принципу верховенства права, не можуть застосовувати цей документ. В наступному ГО "Батько МАЄ ПРАВО" та 140 українців подали до суду позов до Уповноваженого щодо бездіяльності, яка полягала у бездіях Уповноваженого з приводу незаконного правового висновку ВСУ у справі №6-2445-цс16, де ВСУ ввів фактично імперативну норму щодо обов'язковості застосування Декларації. Фактично ВСУ вказав судам та органам опіки та піклування про те, що дитину мають завжди залишати з матір'ю при вирішенні спорів по місцю проживання дитини.

Переглянути ...