ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ТА УПОВНОВАЖЕНА ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ

ГО "Батько МАЄ ПРАВО" з цим не погодилось і розпочало великий процес 140 українців проти Уповноваженого ВРУ з прав людини. 

Ми намагалась змусити Уповноваженого захистити права людей.    рокуора роки тривав судовий процес. Врешті-решт на посаду Уповноваженого була призначена Людмила Денисова, яка відразу взярозв'язання проблеми. Відбулась зустріч Уповноваженого з головою ВС, де Уповноважена звернула увагу ВС на існування проблеми незаконного висновку ВСУ. До справи долучилась і ГО "Батько МАЄ ПРАВО", яка провела серію консультацій з ВС з приводу загальної широкої практики незаконного правозастосування Декларації прав дитини. ВС було надано унікальні документи, які свідчили, що Україна взагалі ніколи у своїй історії не тільки не висловлювала згоду з приписами Декларації, а й не брала участь у її обговоренні.   В результаті вжитих дій Уповноваженим та ГО "Батько МАЄ ПРАВО" Україна побачила новий правовий висновок, висловлений у Постанові ВС від 17 жовтня 2018 року.    ГО "Батько МАЄ ПРАВО" та Уповноважена ВРУ з прав людини вирішили укласти мирову угоду у судовому процесі в якій Уповноважена визнає наступне:    

1. Декларація прав дитини не є міжнародним договором України  

2. Україна ніколи не висловлювала свою згоду з приписами Декларації  

3. В Україні не має офіційного перекладу Декларації на українську мову 

 4. Застосування приписів Декларації державними органами - це порушення Конституції.    

От такі от короткі тези, які ставлять остаточну крапку в дискримінації прав батьків, при вирішенні спорів по визначенню місця проживання дитини.    Що це означає для простих людей?  Це означає, що українські батьки отримали шанс на справедливе вирішення спорів по визначенню місця проживання дитини і це означає, що кожна дитина в Україні отримала шанс на проживання зі своїм батьком.    ГО "Батько МАЄ ПРАВО" вітає позитивні дії Уповноваженої ВРУ з прав людини Людмили Денисової і сподівається що інститут Уповноваженого і надалі буде стояти на захисті прав людей та запобігати проявам дискримінації в Україні.    

З повагою,  голова ГО Батько МАЄ ПРАВО  

Олександр Швець

Вперше про це почув на консультації адвоката одразу після розлучення.Кілька адвокатів і одна і та сама відповідь. Судитись за дітей нема сенсу бо декларація бла бла бла. І всі рішення судів як під копірку. Складно повірити що цю стіну завалили.