Війна ГО «Батько МАЄ ПРАВО» з геноцидом українського батьківства
План "БАТЬКІВСЬКА ВЕСНА"
 
 
3
ГО "Батько МАЄ ПРАВО" проти Уповноваженого ВРУ

(Декларація)
2
ГО "Батько МАЄ ПРАВО" проти Верховної Ради України

(Видалення Декларації з сайту)
1
ГО "Батько МАЄ ПРАВО" проти Уповноваженого ВРУ

(Правовий висновок ВСУ)
4
ГО "Батько МАЄ ПРАВО" проти Верховного суду України

(ст.375 Кримінального кодексу України)
 
В Україні протягом десятиліть грубо порушуються права дітей після розлучення батьків. Сучасна Україна успадкувала з радянських часів не тільки застарілі принципи опіки над дітьми, а й змішала їх з недосконалою правовою системою, невіглаством судів, служб у справах дітей, добавила значну корупцію, що врешті-решт призвело до чинення геноциду українського батьківства.
 
Українські батьки не тільки не мають можливості визначати місце проживання дітей з батьком після розлучень, а й позбавлені шансу реалізувати своє право на побачення з дітьми. Служби у справах дітей дискримінують батьків. Некомпетентні упереджені суди не дотримуються законів України та вимог міжнародних актів. Результат – покоління українських дітей ростуть безбатченками.
У бездіяльної держави дарма просити щось. Тому українські батьки об’єднались щоб мати право вимоги перед державою. Нас вже сотні, а завтра будуть тисячі. Кожного державного «деятеля», який стане на заваді прогресивних змін у сфері захисту дітей ми потягнемо до суду. Будь-то окремі чиновники чи «уповноважені», міністерства чи президенти - для нас не має авторитетів. Ми не зупинимось доки кожна дитина не отримає своє право на батька. Ми заставимо державу працювати на своїх громадян, на свій народ. Ми поважаємо права батьків, матерів, бабусь і дідусів і головне для нас це право дитини. Право дитини на щасливе майбутнє.
 
Ми віримо, що українська «батьківська весна» прийде. Саме так ми назвали наш план дій «вправляння мізків» бездіяльній державі – «БАТЬКІВСЬКА ВЕСНА».
 
Якщо ви сповідуєте наші принципи – доєднуйтесь. Ви станете свідками того, як пишеться новітня історія України. Ми пропонуємо Вам особисто вписати свої прізвища на кожній з таких сторінок. Ми даємо шанс кожному громадянину України, який хоче для своєї дитини кращої України, подати позов проти бездіяльної держави нашими руками.
 
І коли Ваша дитина запитає вас: «Тату, а що саме ти зробив для України?». Ви з гордістю зможете відповісти «Я подарував тобі право на кращу країну!».
Змінемо нашу державу на краще разом.
 
Голова ГО «Батько МАЄ ПРАВО»
Олександр Швець